BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 4856172

nr 485 6172

Takarmatur

Oscariansk, höjd: ca 100 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

2.500 kr

Såld:

3.100 kr

måndag 17 september 2007